"Orange days" s Kubotou

Modely jednoho z největších výrobců komunální techniky na světě byly prezentovány na předváděcí akci obchodní společnosti VITALTECH Rozběřice. Zákazníci si sami vyzkoušeli vynikající výkon a kvalitu výrobků značky Kubota.

Historie japonské společnosti Kubota Corporation sahá až do roku 1890. Dnes se věnuje dvěma hlavním obchodním odvětvím. Tím prvním jsou zemědělské a průmyslové stroje, druhým pak sektor vody a životního prostředí. Snahou této společnosti je neustálá podpora udržitelnosti rozvoje, čímž se snaží neustále odlišovat od konkurence a nabízet tak přidanou hodnotu. Právě touto filozofií dosahuje úspěšné spokojenosti zákazníků a odpovědného ekologického přístupu.

Detail techniky Kubota

Značka Kubota nabízí široké spektrum komunálních a žacích strojů. Vzhledem k její vysoké kvalitě se brzy dostala do povědomí široké veřejnosti a díky neustále se zvyšujícímu zájmu o koupi těchto produktů se Kubota stala jednou z nejprodávanějších značek komunální a žací techniky na světě

K významným regionálním prodejcům této značky patří obchodní společnost  VITALTECH se sídlem Rozběřicích u Hradce Králové. Ta započala prodej komunální a zahradní techniky Kubota již v roce 2013, primárně dovozem starších modelů. Dnes se zaměřuje na prodej celého i nově nabytého sortimentu značky Kubota.

"Na základě častých dotazů a projeveného zájmu ze strany veřejnosti, jsme se rozhodli spolupracovat se značkou Kubota a započít její prodej pro Východní Čechy. Dnes využíváme techniku jak v rostlinné, tak v živočišné výrobě v našem podniku a jsme s ní maximálně spokojeni!"

                      Milan Verner 

 

V letošním roce byla tato značka podpořena akcí Kubota Orange days. Myšlenku vyzkoušet si techniku přímo v akci na prodejních místech regionálních prodejců, přinesl produktový manažer komunální techniky Kubota pro Českou republiku - Pavel Lorek. Vzhledem ke krátkému termínu mělo možnost uspořádat tuto akci pouze 11 regionálních prodejců, mezi kterými byl i VITALTECH Rozběřice.

Předváděcí akce se konala 4.10.2018 na letišti v Hradci Králové. Zákazníci si mohli sami vyzkoušet nabízenou techniku, ke které patří např. i traktor řady M7, dostupný na českém trhu teprve druhým rokem. Veškeré dotazy zodpovídal úspěšný odborník a zkušený specialista na značku Kubota - Milan Verner, který získal v pořadí již třetí ocenění nejlepšího prodejce roku. Připraveno bylo i lákavé pohoštění.

                                

Kubota Orange days
- přehled nabízené techniky prodejny VITALTECH Rozběřice

- zákazníci si mohli techniku značky Kubota vyzkoušet na vlastní kůži

- ukázka využití techniky Kubota k přesunu dopravního prostředku

- připraveno bylo zdarma i malé pohoštění

- přehled techniky

                                              - zaměstnanci VITALTECH Rozběřice

 

                                                    

Připojte se k našemu newsletteru

Nebo nás sledujte na Facebooku a Instagramu